AN’da Kalmanın Gücünü Deneyimleyin

Volkan Ulusan’la AN’da Kalma Çalışması – İZNİK (2)
Volkan Ulusan’la AN’da Kalma Çalışması – İZNİK (3)
Volkan Ulusan’la AN’da Kalma Çalışması – İZNİK (1)

 

“Kendine sorman gereken asıl soru,
ölümden sonra yaşam olup olmadığı değil,
ölümden önce senin hayatta olup olmadığındır.”

 

Şehir hayatı girdap gibi çekiyor içine insanı. Her an yapılacak; yapılması gereken ne çok şey var…
Ve bütün bu günün koşturmacası içinde, belki de elimizdeki en kıymetli şeyi, HAYATI yaşamayı unutuyoruz.

Oysa geleceğimizle ilgili bize verilmiş hiçbir vaat yok. Asıl olan ve bize ait olduğunu bildiğimiz tek şey var, o da şu an ve şu anda sahip olduklarımız.

Sizi 72 saatlik bu MUHTEŞEM çalışmada konfor alanınızın dışına çıkmaya ve uzun süreli AN’da kalmayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

 

Program

16 Mayıs - Perşembe

Akşam iş çıkışı, çalışmaları yapacağımız İZNİK Dikey Dünya Doğa Evinde buluşuyoruz.
Odalarımıza yerleşip, yolun yorgunluğunu attıktan sonra, açık havada yanan odun ateşinin yanında hem yeni yüzlerle tanışıyor, hem de eski dostlarla hasret gideriyoruz.

Çalışmaları yapacağımız bu mekan özel olarak seçildi. Ormanın içinde, araç trafiğine uzak, dingin ve kendimizle buluşmamız için ideal bir mekan.

Kaldığımız ortam, orman, çam ağaçlarının kokusu çok güzel olsa da bu gece katılımcılara çok geç yatmamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü yarın sabah erkenden başlıyor programımız…

17 Mayıs - Cuma

Bahar sabahının serinliğinde güne hazırlanmak için sabah erkenden kalkıyoruz. Yaptığımız esneme ağırlıklı YOGA ‘nın ardından Mutlu’nun hazırladığı ve tamamen çevre yörelerin ürünleriyle hazırlanmış muhteşem kahvaltıya geçiyoruz.

Artık çalışmalara başlamaya ve güne hazırız.
Kısa bir anlatımdan sonra NEFES, REGRESYON, EFT gibi çalışmalarımız var bugün. Burada amaç bizi geçmişte yaşamaya mahkum eden duygusal yüklerimizden kurtulmak ve şimdiyi deneyimlemek..

Öğle yemeği saat 13:30, akşam yemeği de 19:30’da.

* Yemeklerimizin tamamı vejetaryen. Eğer yiyemediğiniz veya alerjiniz olan şeyler varsa bize 1 hafta önceden haber vermeniz çok önemli çünkü gideceğimiz yerde bir bakkal veya maket yok, şehre inip almak gerekiyor tüm ihtiyaçları…

Akşam yemeğinden sonra ormanda gece yürüyüşüne çıkıyoruz. Ama pek de normal bir yürüyüş değil bu. İçinde AN’da kalma deneyimimizi güçlendirmek, dikkatimizi bu ana toplamak size özel olarak hazırlanmış sürprizler var. Burada daha fazla detay vermek istemiyorum ki heyecanı kaçmasın…
Yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz ve sabah erkenden buluşmak üzere dağılıyoruz…

18 Mayıs - Cumartesi

Yine farklı deneyimler yaşayacağımız ve içinde bulunduğumuz muhteşem doğayı fark edeceğimiz, dopdolu – capcanlı bir gün bizi bekliyor. Sabah yapacağımız YOGA ‘nın ardından yine güzel bir kahvaltımız var.

Sabahtan öğle yemeğine kadar MEDİTASYON, AN da kalmayı deneyimleyeceğimiz FARKINDALIK ağırlıklı çalışmalar yapıyoruz. Burada amaç zihnimizi boşaltarak AN’da kalma deneyimimizi maksimuma çıkarmak.

Her zaman olduğu gibi öğle yemeği 13:30’da ve vejetaryen menü.

Öğleden sonra ise olmak olana güvenmeyi ve teslimiyette deneyimleyeceğimiz iple kaya inişine geçiyoruz. Ve tamamen doğanın kollarına bırakıyoruz kendimizi…

Akşam yemeğimiz 19:30’da.

Akşam yemeğinden sonra ateş başında çalışmalar yapıyoruz.
Gece geç bir saatte yatmak için odalarımıza dönüyoruz…

19 Mayıs - Pazar

Bugün son gün. Ama daha yapacağımız çok çalışma var. O yüzden yine erkenden YOGA ‘yla başlıyoruz güne. Ve yeni gerçekliğimizi yaratacağımız günün akışına bırakıyoruz kendimizi.

Bugün daha ziyade kendimizi bulmakla ilgili, o yüzden çokça kendimizle vakit geçirirken yeni ve yenilenmiş kendimizi yaratıyoruz… Gerek hayal ederek gerekse paylaşarak dönüşümüzde bizi karşılayacak hayatın ilk adımlarını atıyoruz.

Öğle yemeğinin ardından son çalışmalar yapılıyor artık… Vedalaşmak zor olsa da 5 gibi ayrılacağız otelimizden ve evlerimize yeni algımızla, yeni gerçekliğimize döneceğiz ve her zaman olduğu gibi bir sonraki çalışmada görüşünceye dek birbirimizi özleyeceğiz…Aklınıza takılan her türlü soru için bizi arayabilirsiniz. Telefonumuz; (533) 236 33 24

Önemli Bilgilendirmeler

☛ Çalışma yapacağımız yerin koşulları nedeni ile yer sayımız sadece 8 kişi ile sınırlı ve yerler hızla doluyor. Katılmak istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırın.

☛ Çalışmaların tamamı açık havada ve içinde bulunduğumuz mevsim nedeni ile yağış olabilir. Hava şartları nasıl olursa olsun çalışmalar yapılacaktır. Yağmurluk, yedek kıyafet, yedek iç çamaşırı, yedek ayakkabı, gece çalışmaları için sinek kovucu losyon, güneş kremi, havlu ve kişisel hijyen eşyalarınızı almanızı ve uygun kıyafetler getirmenizi tavsiye ediyoruz.

☛ En yakın yerleşim yeri (bakkal, market) arabayla 40-45 dakikalık mesafede. İhtiyaç duyabileceğiniz her tür (ilaçlar vs) kişisel malzemenizi getirmenizi rica ediyoruz.

☛ Ücrete 7 Mayıs Cuma Sabah kahvaltısı ve takip eden günlerde 3 öğün yemek dahildir. Kalmak isteyenler olursa, 19 Mayıs Pazar akşamı akşam yemeği ücrete dahil değildir.

☛ Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için ön ödemenin yapılması gerekmektedir. Yer sayısı nedeni ile ön ödeme yapılmamış rezervasyonları maalesef tutamıyoruz.

☛ Hava şartları ve benzer nedenlerle program sırası ve yapılacak uygulamalarda değişiklikler olabilir.

Haydi gelin şimdi de bu muhteşem çalışmayı yapacağımız otelimizin fotoğraflarına bir göz atalım...