Selaam, 🙂

Biliyorum… Daha tadına doyamadan bir tatilin daha sona erdi… Yoruldun… Bunaldın… Hep iş, hep iş… Bitmek bilmeyen toplantılar… Uzun mesailer … 🙁

Bunu kendi yaşamında başarmış biri olarak ben diyorum ki;
YALNIZCA TATİLLERİ DEĞİL! HAYATIN KENDİSİNİ NEŞEYLE YAŞAMAK MÜMKÜN!” ve benimle şahsen tanışma fırsatı bulduysan, bunu derken ne kadar samimi olduğumu da biliyorsun…

Bu yıl içinde bulunduğumuz bu sistemin, yani şu “İLAHİ AKIŞ” dedikleri şeyin nasıl çalıştığını anlattığım M-101 sınıfının dördüncüsünü açıyorum…  Bu sınıfın ne olduğunu, neler yaptığımızı anlattığım bölüm aşağıda… ama özetle sana diyebilirim ki, bu sınıfa katılanların hayatı yaşamak istedikleri yönde büyük ölçüde değişti… 

Geçen yıl ki veya daha önceki yıllarda bu çalışmaya katılanlar… istersen onlarla da konuş… ve hayatını istediğin yönde değiştirebileceğini, bunu gerçekten başarabileceğini sen de fark et… 

Şimdi gelelim resmi tanıtım yazısınaaa… 🙂 🙂 🙂

Her şeyden önce sınıfın adı “Yüksek Bilinç, M-101 Sınıfı” yani ilk öncelik kendini anlamak, kendi özünü bulmak, kendinin en üst versiyonu olmak… Hani Yunus demiş ya “İlim ilim bilmektir, İlim kendin bilmektir“diye, onun gibi… Bu sınıf kendine giden yolda, kim olduğunu bulman ve hızlıca bunu hayatına geçirebilmen için tasarlandı.

Diyorum ki;

  • Eğer hayatın bir yerde sıkışıp kalmışsa,
  • Değişiklik yapmak istiyor, bunun için çabalıyor ancak başaramıyorsan,
  • Hayatını sevgiden çok korkular yönetiyorsa,
  • Aynı döngülerin içine sıkışıp kalmışsan,

Kendini tanıma ve evrensel prensiplerin nasıl işlediğini öğrenme ve bunları yaşamına geçirme zamanın gelmiştir.

Yüksek Bilinç” M-101 sınıfı, kendine giden yolda, gerçekte kim olduğunu bulman, özünü tanıman, evrensel prensipleri, bunların bilimsel temellerini ve bunları yaşamda kullanmayı öğrenmen, NEŞELİ BİR YAŞAM SÜRMEN için tasarlandı.

ÇALIŞMALAR NASIL YAPILIYOR?

Haftada 1 akşam Bağdat Caddesinde buluşuyoruz. Hem evrensel prensipleri öğreniyor, hem de NEFES, REGRESYON, EFT gibi uygulamalarla yüklerimizi bırakıp rahatlıyoruz.
Üstelik sadece kendimize uygulamakla kalmıyor dönem dönem birbirimiz üzerinde de uygulama yapıyoruz.

BU PROGRAM DA (1.MODÜL) NELER VAR? 

4 aylık bu programda neler yok ki…

Her şeyden önce şu Sır kitabında anlatılan “NİYET” in ne olduğunu, bizleri evrene ve birbirimize nasıl bağladığını ve  büyük düzlemde niyeti nasıl kullanılacağını öğreniyoruz.

Sonra dünyanın bir İLLÜZYON olup olmadığı ile ilgili bilimsel verileri inceliyoruz. Ve bu sistemin nasıl çalıştığını anlıyor ve ilgili anılarımızı fark ediyoruz.

Daha derin bir farkındalığa varmak için NEFES ‘imizle tanışıyoruz. Ne olduğunu nasıl çalıştığını anlıyoruz… SEMPATİK sitemi PARASEMPATİK sistemi, KAYGI ile KORKU arasındaki farkı ve bu sistemleri yönetmesini öğrenmeye başlıyoruz.

Dış etkilerden korunmak için ENERJİ ALANLARINI fark etmeye başlıyor ve bunları temizlemesini öğreniyoruz

Biyolojimizi, bedenimizi ve de özellikle beynimizi kısım kısım inceleyerek tanımaya devam ediyoruz.

En önemlisi, bir hafta ders, bir hafta uygulama yaparak,

DERSLERDE ÖĞRENDİKLERİMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ!

İLERİ PROGRAMLAR DA (2, 3 VE 4. MODÜLLER) NELER VAR?

Bu çalışmaların hayatlarına olumlu etkilerini gören ve bir üst seviyeye geçmek isteyen katılımcılar dörder aylık iki, üç ve dördüncü modüllerle devam ediyorlar…

Bu modüllerde düşüncenin nereden ve nasıl geldiğini, beynin bölgelerini, sağ lobu – sol lobu, limbik sistemi, duyguların nasıl oluştuğunu, evrensel düşüncenin ne demek olduğunu, çekirdek inancı, otomatik düşünceyi, bizden bağımsız çalışan bu düşünceleri nasıl fark edeceğimizi ve nasıl değiştirebileceğimizi öğreniyoruz. Duyguları fark ediyoruz, tanıyoruz ve yönetmeyi öğreniyoruz.
Sonra bu duygularla başa çıkmak için kullandığımız, savunma mekanizmalarına geçiyoruz ve ağırlıklı olarak kullandığımız savunma mekanizmalarımızı fark ediyoruz..

Son olarak da temel kuantum fiziği, AN’da olmak, yaşamımızı sıkça yöneten dürtü, arzu ve temel inanç kalıplarından nasıl kurtulabileceğimizi, yaşam planının yaratımı, kader’in ne olduğu, vücudumuzdaki enerji merkezi olan çakraların nasıl çalıştığı, ne işe yaradığı ve düzgün çalışır hale getirilmesi, dört anlaşma, on ikinci bilgi gibi… kavramları derinlemesine inceliyoruz…

Öğrendiklerimizi yaşama geçirebilmek için çalışmalarda bol miktarda uygulama var, EFT, REGRESYON, NEFES, KİNESİYOLOJİ ve bol bol MEDİTASYON yapıyoruz….

ÇALIŞMA SAATLERİ NASIL?

SALI akşamları 7:30 gibi sohbet için buluşuyoruz. Ders 8 de başlıyor ve 10 gibi dersi ve çalışmalarımızı tamamlayıp ayrılıyoruz.

YER ÜCRET VE KAYIT VS.

Tüm ayrıntılar ve kayıt için 0533 236 33 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

* İNDİRİMLİ KAYIT İÇİN SON TARİH 15 EYLÜL *

Bilgi için arayınız…

TARİHLER

İlk kur 15 Ekim Salı günü başlıyor, 28 Ocak Salı günü bitiyor.
(Yılbaşında ara veriyoruz.)

KATILMAK İSTEYENLER İÇİN EN ÖNEMLİ RİCAM KATILIM DEVAMLILIĞI. 
(4 defa üst üste katılım olmadığı taktirde devam mümkün değil; sınıftan kopmaya başlıyorsunuz.)

Her türlü soru için lütfen bana mesaj atmaktan çekinme.

Görüşünceye kadar yolların sevgiden ve huzurdan yana hep açık olsun.
Sevgiyle kal… 🙂
Volkan,

M-101 2017 Grup Fotoğrafı

M-101 2017 Grup Fotoğrafı

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here